Web Tasarım kelime itibariyle bir web sayfasının Inteface dediğimiz ön arayüzünün yapımını vurgulamaktadır.Örnek vermek gerekirse; site başlığının nerde nasıl duracağı, sitenin arka planının rengi gibi konuları web tasarım kelimesinin altında inceleyebiliriz.

 Web tasarım günümüzde kullanım olarak dinamik web sayfalarınıda kapsamaktadır.Dinamik ve sabit web sitelerini ele alıcak olursak, sabit(statik) web siteleri Web tasarım kelimesine daha uygun yapıdadır,
çünkü sabit(statik) bir web sitesi sadece tasarımdan ibarettir.

Fakat dinamik bir websitesi yani ziyaretçiyle etkileşim içerisinde olan websiteleri yapı olarak web yazılım kelimesine daha uygundur.
Bu açıdan websitesinden beklentimize ve kullanım amacımıza bağlı olarak web sitesinin yapısı belirlenir.

Websitesi yapılmaya karar verilirken sitenin yapılış amacı ve sitenin işlevselliği nasıl bir site olucağını belirler.Bu belirlendikten sonra önce tasarım kısmı yapılır. Tasaımda müşteri memnuniyeti sağlandıktan sonra gereken alt yapı sisteme eklenir ve site yayına hazır hale gelir.

Eva Web yazılım olarak Kurumsal ve Kişisel  web tasarım ve web yazılım projelerinize talibiz. Daha Detaylı bilgi almak için 0 212 518 17 45 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. yada İletişim sayfamızdan iletişim formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.


Döküman
Bu Sayfaya Ait Döküman Eklenmemiş..